برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با تاییدیه ارشاد

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد: برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور و با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجاز است.

بازگشایی مراکز کانون بدون حضور اعضا

مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور بدون حضور اعضا از روز شنبه، ۱۰ خرداد بازگشایی می‌شود.

سرکوب احساسات؛ سبب بروز خشم

«متأسفانه در جامعه ما خشونت علیه زنان و مردان رخ می‌دهد، با اعلام این خشونت‌ها نه تنها به زنان و یا مردان کمک نمی‌شود، بلکه به موارد خشونت علیه آن‌ها نیز دامن زده می‌شود لذا به جوانان که قشر بزرگی از جامعه را تشکیل می‌دهند باید محبت و ایثار را آموزش ...

بازنمایی «حرفِ مردم» در بروز فجایع انسانی

دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم، متشکل از شبکه‌های به هم پیوسته و زنجیروار انسانی است که هر چیزی، حتی شاخصه‌ای مانند «حرفِ مردم» بر آن تاثیر گذار است و می‌تواند در سطح عموم جامعه به عنوان یکی از ناهنجاری‌های فرهنگی زمینه‌های تشدید کننده دیگرکشی باشد...

با انتشار ویدیویی در توئیتر؛ صالحی به قتل رومینا دختر تالشی واکنش نشان داد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار ویدیویی، با استفاده از هشتگ «رومینا»، دختر نوجوانی که به دست پدرش به قتل رسید در توییتر نوشت: گره‌هایی که به مهر می‌توان گشود و به قهر داس و درفش نسپرد.

بی‌آبی در غیزانیه، نفتکش ایرانی در ونزوئلا؛ همصدایی در فضای مجازی

دو اتفاق با دو مختصات کاملاً متفاوت نشان می‌دهد که می توان به فضای مجازی ایرانی امید داشت. در هر دو ماجرا فضای مجازی ایرانی انسجام قابل قبولی از خود نشان داد.

شهرهای ایرانی در تسخیر هویت وارداتی/نماهای بی‌روح خودنمایی می‌کند

رخت رومی، چند سالی است که بر تن ساختمان‌های ایرانی نشسته است؛ نمایی که کارشناسان آن را فاقد ارزش معماری و جامعه‌شناسان آن را مغایر با فرهنگ ایرانی و مروج اشرافی‌گری می‌دانند.

برگزاری رویدادهای هنری در فضای مجازی تنها با تأیید ارشاد مجاز است

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ارشاد با انتشار بیانیه‌ای برگزاری رویدادهای هنری در فضای مجازی را مشروط به قرار گرفتن در چارچوب‌های قانونی کشور و اخذ تاییدیه از این نهاد دولتی اعلام کرد.

کرونا آغاز یک ذهن فرهنگی جدید است/ ما جسم زیبای‌مان را می‌خواهیم!

کرونا عبور از آخرین مرحله نسخ تاریخ معنویِ نفس ایرانی در جهان فرهنگی‌مان خواهد بود. در جهان فرهنگی ما، عالم صورتی از یک مثال اعلی است که زحمت وجود است و میل به طرد و ترک آن، تنها معنی سعادت.

دو سوءتفاهم بزرگ در ماجرای رومینا/چه کسی مطالبه‌گر خون اوست؟

ماجرای قتل وحشتناک رومینا دختر نوجوان شمالی به دست پدرش؛ تحمل این روزها را سخت کرده است. این سختی شاید باعث نادیده گرفتن بخش‌هایی و رخ دادن سوءتفاهماتی در بخش‌هایی دیگراز ماجرا شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved