انتقاد از رویکرد صداوسیما در ماجرای یک قتل

هنوز چند ساعت از اعلام خبر قتل و اعلام نام قاتل نگذشته است که فضای مجازی و رسانه‌ها پر می‌شود از اعلام جزییات حادثه. در این میان رسانه‌هایی که فضا را مناسب سوار شدن بر این موج می‌بینند، پیاز داغش را زیادتر می‌کنند و تا آنجا که می‌توانند با فیلم و عکس...

آسیب‌شناسی نگارش زبان فارسی در مطبوعات

نشست تخصصی «آسیب‌شناسی نگارش زبان فارسی در مطبوعات» صبح روز شنبه (۱۱ خرداد ماه) در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

دفتر مطالعات خود را به‌روز و کارآمد نگه دارد

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها تاکید کرد: دفتر مطالعات مغز متفکر معاونت مطبوعاتی است به شرط آنکه خود را به‌روز و کارآمد نگه دارد.

ورود پلیس به ادعای یک سایت خبری در مورد مصاحبه با "میترا استاد"

همزمان با اعلام خبر قتل میترا استاد، همسر دوم شهردار اسبق تهران خبری در فضای مجازی دست به دست شد که از قرار مصاحبه یکی از سایت‌های خبری با مقتول در روز قتل حکایت داشت، موضوعی که رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از ورود پلیس به این مساله خبر داده است.

راهیابی ۵ فیلم کوتاه ایرانی در جشنواره «پالم اسپرینگز»

جشنواره معتبر و بین‌المللی فیلم کوتاه «پالم اسپرینگز» آمریکا امسال میزبان نمایش پنج فیلم کوتاه از سینمای ایران خواهد بود.

مراسم تشییع مسعود دشتبان پنجشنبه برگزار می‌شود

مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد مسعود دشتبان، هنرمند گرافیست روز پنجشنبه (۹ خرداد ماه) از مقابل ساختمان شماره ۲ خانه سینما برگزار می‌شود.

انتشار نظام‌نامه تهیه‌کنندگی سینما و فهرست اعضاء

نظام‌نامه تهیه‌کنندگی سینمای ایران که به تایید سازمان سینمایی رسیده، منتشر شد.

دعوت فارابی از سینماگران برای حضور در راهپیمایی روز قدس

بنیاد سینمایی فارابی در اطلاعیه‌ای از اهالی سینما برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین و ابراز انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی دعوت کرد.

موفقیت «اسرار دریاچه» در جشنواره «فونیکس ملبورن»

مستند «اسرار دریاچه» ساخته آرمین ایثاریان که به معرفی منطقه باستانی تخت سلیمان می‌پردازد، جایزه بهترین مستند جشنواره فونیکس ملبورن استرالیا را از آن خود کرد.

رسانه‌های شتابزده، ماجرای قتل نجفی و امروز صبحِ مدارس ایرانی

کودکان ایرانی امروز صبح مدارس را با گفتگو درباره قتل خونبار یک زن جوان به دست همسر کهنسالش شروع کردند. حتما صبح دل‌انگیزی نبوده است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved