آموزش خودمراقبتی به نوجوانان در یک برنامه تلویزیونی

مجموعه تلویزیونی «یک لیوان زندگی» با هدف آموزش خودمراقبتی به نوجوانانِ دبیرستانی ساخته شد.

محدودیت‌ها و حساسیت‌های طنز در تلویزیون بیشتر است

نویسنده سریال «پدر پسری» که فیلمنامه آن را با اقتباس از یک کتاب نوشته است، درباره داستان این سریال می‌گوید: کتاب «آخرین نشان مردی» که داستان سریال «پدر پسری» از آن اقتباس شده است، از اول هم با رویکرد اقتباسی نوشته شده بود و وقتی ما کتاب را خواندیم ای...

انتشار الکترونیکی ماهنامه شاهد

معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت اقدام به تولید ماهنامه الکترونیکی شاهد کرده است.

فرش قرمز آسمان برای صدیقه کیانفر +‌ فیلم

امروز ـ چهارشنبه ـ پیکر صدیقه کیانفر ـ بازیگر پیشکسوت کشورمان ـ در میان حسرت و اندوه همکارانی که مانند مادر دوستش داشتند، به خاک سپرده شد. این بانوی هنرمند تا آخرین روزهای حیات دست از تلاش برنداشت و به‌رغم‌ ضعف بدنی ناشی از کهولت سن، همچنان به کارش ع...

یک برنامه تئاتری در انتظار چراغ سبز ستاد کرونا است

مدیر دفتر تئاتر خیابانی می‌گوید همه چیز برای اجرای نمایش‌های خیابانی آماده است و فقط منتظر چراغ سبز ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.

پاسخی به اعتراض چند کارگردان تئاتر/ «همه چیز براساس قرارداد است»

در حالی که برخی هنرمندان تئاتر معتقدند پخش فیلم ـ تئاترهای آن‌ها بدون اطلاع‌شان انحام شده، ناشران این آثار تاکید دارند همه چیز براساس قرارداد پیش رفته است.

یک تفاهم نامه در جهت حمایت از مالکان فیلم‌های زیان دیده از کرونا

تفاهم‌نامه حمایت از مالکان فیلم‌های زیان دیده از کرونا در اکران بهار ۹۹، بین بنیاد سینمایی فارابی و صندوق اعتباری هنر به امضا رسید.

«نامه بایسنغر» فراخوان مقاله داد

شماره دوم سالنامه «نامه بایسنغر» به مدیرمسئولی و سردبیری خلیل‌الله افضلی در موضوعات مربوط به تاریخ، فرهنگ و هنر، هرات فراخوان مقاله داد. این نشریه از تولیدات موسسه پژوهشی بایسنغر است.

راویت شکست‌ناپذیرهای از زبان عادل فردوسی‌پور

در ادامه آماده‌سازی و انتشار مستندهای فوتبالی با روایت عادل فردوسی‌پور در شبکه نمایش خانگی، یکشنبه (چهارم خرداد) مستندی درباره تیم فوتبال آرسنال در سرویس‌های وی‌اودی منتشر می‌شود.

تقدیر رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح از زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا در صدا و سیما

سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در نامه‌ای خطاب به دکتر علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما از اهتمام برنامه «پگاه عاشقی» شبکه دوسیما در زنده نگه داشتن نام و یاد شهدای ایران زمین در بهترین ساعات مناجات و استغاثه در ماه مبارک قدردانی کرد


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved