حضور ۴ نقاش زن ایرانی در آرت فر ایروان

گالری ویستا با ارائه آثار چهار نقاش زن جوان ایرانی در دومین آرت فر بین‌المللی ایروان شرکت می‌کند.

مسعود دشتبان درگذشت

مسعود دشتبان، هنرمند گرافیست شب سه‌شنبه (۷ خرداد ماه)، در سن ۷۲ سالگی در اثر بیماری سرطان درگذشت.

آخر هفته بی‌رمق گالری‌های تهران

بسیاری از گالری‌ها و نگارخانه‌های پایتخت در این هفته نمایشگاهی برای برگزاری ندارد و به همین خاطر تعداد کمی نمایشگاه برای علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی برپاست.

رفیقانه‌ها در بدرقه مسعود دشتبان به خانه ابدی

مراسم تشییع پیکر مسعود دشتبان، هنرمند گرافیک و طراح پوستر آثار مطرح سینمایی از جلو در ساختمان شماره دو خانه سینما به سمت بهشت زهرا برگزار شد.

روایتی دیگر از پاویون ایران در بینال ونیز

پاویون ایران که با عنوان «‌بودن و سرودن» در دهم «می» در جشنواره بینال ونیز کارش را آغاز کرده است،‌ تاکنون به عنوان یکی از جذاب‌ترین غرفه‌های این رویداد هنری معرفی شده است. 

انتقادی دیگر از سردیس یک هنرمند

فرزند یک هنرمند موسیقی مقامی با انتقاد از عدم تشابه مجسمه‌های ساخته شده با چهره اساتید موسیقی مقامی، اظهار کرد: دلیل به وجود آمدن این مشکلات این است که کسی نیست تا کارها را کنترل کند. الان زمانه‌ای نیست که بگویند عکس کسی را پیدا نکرده‌اند.

نمایش ۷۱ کارتون و کاریکاتور به مناسبت روز قدس

انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس به مناسب روز قدس نمایشگاه کارتون و کاریکاتور با ۷۱ اثر از ۲۵ کشور جهان در موزه هنرهای معاصر فلسطین برپا می کند.

داستان سرگشتگی ۳ نسل

جنبش هنری نوهیجان نمایی از اوایل دهه ۱۹۸۰ بر صحنه هنر دنیا سلطه یافت و فراگیر شد. هنرمندان در واکنش به هنر انتزاعی دهه ۱۹۷۰ به هنر فیگوراتیو یعنی تصویر کردن انسان و دیگر اشیای قابل تشخیص روی آورده بودند. و حالا نمایشگاهی در این راستا در ایران هم برپا...

نگاهی به «مقتل‌خوانی» و «مرثیه‌خوانی»

گونه شعرسرایی «مقتل‌سرایی» باعث ایجاد شیوه‌ای در هنر موسیقی آوازی ایرانی با بن‌مایه‌های مذهبی شده که به آن «مقتل‌خوانی» می‌گفته‌اند.

گران‌ترین نقاشی جهان غایب بزرگ نمایشگاه «داوینچی»

«سالواتور موندی» به عنوان گران‌ترین نقاشی تاریخ به دلیل تردیدها درباره اصالت آن در نمایشگاه ویژه موزه لوور به مناسبت پانصدمین سال درگذشت «لئوناردو داوینچی» حاضر نخواهد بود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved