فرهنگ ایثار و شهادت یک فرهنگ عمومی است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: با توجه به عمومی بودن فرهنگ ایثار و شهادت و ریشه عمیق این فرهنگ همه دستگاه‌ها باید مجری خوبی برای آن باشند.

جلوه ایثار اجتماعی در دوره شیوع ویروس کرونا

نشست هماهنگی ستاد گرامی‌داشت سالروز ورود آزادگان به میهن و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس در زنجان به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

دفاع مقدس یک آزمون الهی بود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران گفت: هشت سال دفاع مقدس برای ملت ایران یک آزمون الهی و برای دشمنان این کشور درس عبرت بزرگی بود، تا برای همیشه آرزوی تجاوز به ایران سربلند را با خود به گور ببرند.

شهیدی که اعتقاد داشت تمام ایران باید مدرسه باشد

بعد از فارغ‌التحصیل شدن از سهمیه‌ ارتش در رشته پزشکی قبول شد ولی به علت اینکه علاقه‌ به ارتش شاهنشاهی نداشت جهت ادامه تحصیل در رشته مذکور ثبت نام نکرد اما سال ۵۸ و بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در رشته خاک‌شناسی پذیرفته شد.

مروری بر دستاوردهای عملیات «والفجر۳»

«عملیات والفجر۳» از جمله عملیات‌هایی است که در قالب عملیات‌های محدود و به منظور جلوگیری از ایجاد رکورد جنگ و در ادامه عملیات‌های مسلم ابن عقیل، محرم، والفجر مقدماتی و والفجرهای ۱ و ۲ طراحی و اجرا شد.

فراخوان رادیو اربعین برای طرح و ایده های جدید

مدیر رادیو اربعین از فراخوان این شبکه برای دریافت طرح و ایده های جدید خبر داد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی نشانه ایمان و دیانت است

«عزاداری امسال ایرانیان در تاریخ ثبت خواهد شد، سوگواران اباعبدالله(ع) چنان مانوری از بهداشت فردی و اجتماعی و رعایت پروتکل‌ها به نمایش خواهند گذاشت که درسی برای ملل دیگر باشد. می‌توان روضه و مجالس محرم و صفر را در فضای باز و مختصر برگزار کرد. می‌توان ...

امام باقر(ع) ترکیب دنیاداری و دین‌داری را به زیباترین شکل نشان دادند

یک استاد حوزه علمیه گفت: امام باقر(ع) به زیباترین شکل ترکیب دنیاداری و دین داری را نشان دادند تا مردم ببینند که می‌توان تلاش کرد و در زندگی دنیا درمانده نبود و در عین‌حال عالی‌ترین جلوه‌های معنویت و بندگی را به نمایش گذاشت.

روزی که منصور دوانیقی به قعر دوزخ رفت/ فرعون زمان امام صادق(ع)

مقاومت شیعی در طول تاریخ راه خود را از دل دریای خون تا به امروز امتداد داده است و مهم ادامه این خط سرخ مقاومت است، منصور و منصورها را خدا از سر راه برمی‌دارد.

مهمترین پیام عملیات مرصاد

در بیایه ستاد مرکزی راهیان نور کشور مطرح شد: عملیات غرور آفرین مرصاد در پنجم مرداد سال ۶۷ یک شکست بزرگ برای منافقین کوردل و استکبار جهانی و یک پیروزی بزرگ برای رزمندگان اسلام و ملت شریف ایران است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved