دیدار و گفت‌وگوی دستیار ویژه رییس بنیاد با جانبازان بیمارستان نیایش

مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در آستانه رحلت حضرت رسول اکرم (ص) با حضور در بیمارستان نیایش تهران با تعدادی از جانبازان اعصاب و روان دیدار و گفت‌وگو کرد.

ضرورت تهیه تاریخ شفاهی اردوگاه های اسرا با کمک و همکاری صلیب سرخ

رئیس سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس درآئین افتتاحیه نمایشگاه عکس «۷۰ سالگی تصویب کنوانسیون‌های ژنو» با بیان اینکه جنگ یک پدیده ناپسند است که با بشر متولد شده و راه گریزی از آن وجود ندارد، گفت: در واقع جنگ ابزاری برای رسیدن سیاست‌مداران و دولت‌ها، به ...

همایش تاریخ شفاهی صنعت، مهندسی و پشتیبانی دفاع مقدس برگزار می‌شود

همایش تاریخ شفاهی صنعت، مهندسی و پشتیبانی دفاع مقدس سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ در تالار صائب دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

روحیه جهادی در همه صحنه‌ها موفقیت به همراه دارد

فرمانده نیروی انتظامی کشور معتقد است ورزشکاری که در شادی گل خود، به مسئولان تبعیت از ولی فقیه را گوشزد می‌کند، راه شهدا را رفته است.

انتقاد یک مرجع تقلید از طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها

یک مرجع تقلید از طرح مسئله تعطیلی پنجشنبه‌ها در کشور انتقاد کرد و گفت: نباید اجازه داد که این موضوع تصویب شود.

مدیران در مقابل زیردستان و مردم با عدالت رفتار کنند

سخنران حرم حضرت معصومه(س) گفت: هر انسانی در هر پست و مقامی که دارد اگر با کارمندان و زیر دستان خود با عدالت رفتار نکند و نظرات خود را تحمیل نماید در حقیقت همانند فرعون است.

نشست علمی "نقش دانشگاهیان در ایجاد وحدت و همگرایی میان مسلمانان" برگزار شد

نشست علمی "نقش دانشگاهیان در ایجاد وحدت و همگرایی میان مسلمانان" در کالج اسلامی جامعة المصطفی در اندونزی با حضور اساتید و دانشجویان این مرکز و سخنرانی ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی و هئیت همراه برگزار شد.

چه چیزی نهضت امام حسین (ع) را ماندگار کرده است؟

نماینده بوشهر در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: اگر کسی با خدا پیوند برقرار کند خداوند حرکت او را جاودانه می‌کند و دینداری، خداباوری و خدامحوری از جمله ویژگی‌های مهم امام حسین (ع) بوده که باعث ماندگار شدن شخصیت و نهضت ایشان شده است.

«امام زمان علیه السلام»؛ کتابی در مورد وظایف منتظران در زمان غیبت

کارشناس مسؤول روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی گفت:  کتاب «امام زمان علیه السلام» وظایف دوست‌داران و منتظران ایشان در زمان غیبت را به زبانی ساده و به همراه تصاویری متناسب با رده سنی 7 تا 10 سال ارائه می‌کند.

مردانی ایستاده‌ بر سر آرمان و نشسته در پای سلطان

چندی پیش به همت یک شرکت هواپیمایی، تعدادی از جانبازان جنگ تحمیلی و خانواده‌هایشان برای زیارت، راهی حرم رضوی شدند؛ گزارش پیش‌رو حاشیه‌نگاری آن زیارت جمعی است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved