بیانیه گرامیداشت روز قدس

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس، حمایت از ملت فلسطین و آرمان قدس شریف را پشتوانه امنیت ملی و عامل وحدت و اتحاد امت اسلامی در مهم‌ترین مسأله جهان اسلام دانست.

اولین خانواده ایرانی که توسط داعش شهید شد + عکس

شهید سیدرضا بطحایی به همراه پسر خردسال و همسر باردارش، اولین و تنها خانواده ایرانی هستند که پیکرشان به دست داعشی‌های جلاد در شهر بلده عراق قطعه‌قطعه شد.

تاکید مادر شهید مدافع حرم بر حمایت از مظلومان جهان در راهپیمایی روز قدس

مادر یک شهید مدافع حرم با اعلام اینکه نه‌تنها خودم بلکه تمام فرزندان و خانواده‌ام نیز در راهپیمایی روز قدس حضور خواهیم داشت، گفت: پسر شهیدم ذکریا شیری همیشه در این راهپیمایی‌ها شرکت می‌کرد و به ما نیز توصیه می‌کرد در راهپیمایی روز جهانی قدس حتماً حضو...

شرایط توبه

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه نیمه شب امروز در امامزاده علی اکبر(ع) چیذر گفت: توبه شرایطی دارد و این است که عزم جدی برای بازگشت به گناه نداشته باشیم؛ تمرین و ریاضت بکشیم تا دیگر آن گناه را تکرار نکنیم.

شرح دعای روز بیست‌وچهارم ماه مبارک رمضان+صوت

در دعای روز بیست و چهارم ماه مبارک رمضان آمده است: «اگر در مصیبت‌ها و نداری‌ها از خدا گله نکنیم و تسلیم خدا باشیم، یعنی اینکه ما از خدای راضی هستیم و خدا هم از ما رضایت دارد. اما خیلی سخت است که انسان ذره‌ای گله‌ از خدا نداشته باشد. روایت داریم از ام...

قدری در جوار حرم حضرت زینب (س)

بسیاری از زائران، همشهری‌ها و مدافعان حرم، شب‌های قدر رمضان امسال را در جوار حرم مطهر حضرت زینب (س) احیاء کردند.

میزان زکات فطره از سوی آیت الله مکارم شیرازی اعلام شد

ز سوی دفتر آیت الله مکارم شیرازی میزان زکات فطره مشخص و به کلیه دفاتر ایشان در سراسر کشور اعلام شد.

در سالگرد شهید پیروی مطرح شد: انفال قابل واگذاری نیست

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان، با تاکید بر اینکه شهید پیروی به ما آموخت انفال قابل واگذاری نیست، اظهار کرد: مالکیت عرصه های ملی را به احدی نمی دهیم، اما طرح های ۱۰ تا ۳۰ ساله بهره برداری از این عرصه ها تهیه شده است.

پرده‌خوانی مصور «تاریخ مقاومت فلسطین» در روز جهانی قدس

برنامه پرده‌خوانی مصور تاریخ مقاومت فلسطین عنوان برنامه‌ای است که به مناسبت روز جهانی قدس توسط مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۱ در بخش صحنه فرهنگسرای قدس برگزار می‌شود.

بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبت روز قدس

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور بیانیه‌ای، در مسیر آرمان جهانی انقلاب اسلامی بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین از آحاد مردم شریف ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved