× اخبار حاوی برچسب :

بنیاد شهید و امور ایثارگران

تعداد :53
دفاع مقدس یک آزمون الهی بود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران گفت: هشت سال دفاع مقدس برای ملت ایران یک آزمون الهی و برای دشمنان این کشور درس عبرت بزرگی بود، تا برای همیشه آرزوی تجاوز به ایران سربلند را با خود به گور ببرند.

ارائه خدمات الکترونیک عامل سلامتی ایثارگران است

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگرا ن استان مرکزی گفت:افزایش ارائه خدمات الکترونیکی به ایثارگران معزز آن‌هم در شرایط  کنونی با وجود ویروس کرونا تأثیر فراوانی بر سلامتی آن ها دارد.

وعده اوحدی برای رسیدگی به مشکلات رزمندگان عملیات مرصاد

برخی از رزمندگان عملیات مرصاد برای احتساب مدت زمان حضور خود در جبهه دچار مشکل شده و بنیاد شهید حضور در این عملیات را جزو سابقه ایثارگری این افراد محاسبه نمی‌کند.

اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز برای مقابله با کرونا

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به تشریح اقدامات ستاد بحران بنیاد البرز در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا پرداخت.

تفاهم‌نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد مردمی دیه

تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با حضور معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرعامل ستاد مردمی دیه به امضا رسید.

معارفه سرپرست بنیاد شهید استان همدان برگزار شد

مراسم تکریم مدیرکل و معارفه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با حضور مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار شد.

از تبلیغ خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران پرهیز شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه ایثارگری گفت: باید به اطلاع‌رسانی بسنده و از تبلیغ خدمات به شدت پرهیز شود. یکی از اهداف جدی دشمن اثرگذاری بر جامعه هدف بنیاد است و باید برای خنثی‌سازی این جریان رسانه‌...

بهره‌مندی ۵۰۰۰ خانواده شهید و ایثارگر از کلاس‌های آموزشی در استان مرکزی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی از بهره‌مندی ۵۰۰۰ نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر از دوره‌های آموزشی و مهارتی در این استان خبرداد.

گویاسازی ۱۰۰ عنوان کتاب نشر شاهد در سال

مراسم امضای تفاهم‌نامه تولید کتاب‌های گویا با همکاری مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و شبکه ایران صدا برای گویاسازی ۱۰۰ عنوان کتاب نشر شاهد در سال برگزار شد.

تشریح برنامه‌های کارگروه ایثار و شهادت دهه فجر انقلاب اسلامی

رئیس کارگروه ایثار و شهادت دهه فجر انقلاب اسلامی به تبیین و تشریح ویژه برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی پرداخت.


[2 3 4 5 6 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved