× اخبار حاوی برچسب :

شهید صیاد شیرازی

تعداد :10
دفاع مقدس یک آزمون الهی بود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران گفت: هشت سال دفاع مقدس برای ملت ایران یک آزمون الهی و برای دشمنان این کشور درس عبرت بزرگی بود، تا برای همیشه آرزوی تجاوز به ایران سربلند را با خود به گور ببرند.

گزارش ساواک علیه یک فرمانده ارتشی+سند

سندی دی ماه سال ۱۳۵۷ توسط سازمان اطّلاعات و امنیت کشور (ساواک) در قالب گزارشی با رده اطلاعاتی «خیلی محرمانه» پیرامون یک سروان ارتش به نام «علی صیاد شیرازی» تهیه و تنظیم شده است.

لحظات آخر آزادسازی خرمشهر به روایت سرتیپ حسینی

۷۰۰ نفر از نیروها اعلام آمادگی کردند که به خرمشهر وارد شوند. برخی از فرماندهان می‌گفتند که آنها توسط دشمن قتل عام خواهند شد. در این شرایط بود که شهید حسین خرازی برای ورود به خرمشهر اقدام کرد و ما در یک تصمیم انجام شده قرار گرفتیم.

مراسم بزرگداشت مقام شهید صیاد شیرازی در خرم‌آباد برگزار شد

هم‌رزم شهید صیاد شیرازی تشکیل هیئت معارف جنگ را از یادگارهای این شهید دانست و گفت: این هیئت به‌صورت خاص به بیان تجربیات دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان می‌پردازد.

۱۴ ویژگی شهید صیاد شیرازی به روایت سردار صفوی

شهید صیاد شیرازی بسیج را کانون توسعه فرهنگ اصیل اسلامی می‌دانست و به تفکر بسیجی سخت اعتقاد داشت و با توجه به این روحیات بود که فرماندهان عزیز سپاه و ارتش یا سایر مجاهدان میادین دفاع از جمله بسیجیان نیز به او علاقه ویژه‌ای داشتند.

مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی با حضور مقامات لشکری و کشوری روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه در موزه برگزار خواهد شد.

شهید صیاد شیرازی الگوی صبر و شکیبایی است

مشاور نظامی فرمانده کل نیروهای مسلح در امور زمینی گفت: همه ما باید از صبر و شکیبایی شهید صیاد شیرازی درس و الگو بگیریم .

باید ابعاد نظامی و مدیریتی شهید صیادشیرازی تبیین شود

همرزم شهید صیاد شیرازی با تأکید بر اینکه ما باید ابعاد نظامی و مدیریتی شهید صیادشیرازی را مطرح کنیم تا علاوه بر ابعاد اخلاقی، عبادی و خانوادگی، ایشان به عنوان الگویی برای جوانان و نظامیان قرار گیرد، گفت: متأسفانه هرگاه حرفی از شهید صیادشیرازی به میان...

سالروز شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی

نظم، مدیریت و قدرت جهادی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در عرصه نبرد و سیستم اداری برای اداره کارها موجب شد که او یکی از شخصیت‌های مهم ارتش باشد؛ به گونه‌ای که عنوان «سیدالشهدای ارتش» در قاموس او بگنجد.

مراسم بزرگداشت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت نوزدهمین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی و ۱۱۰ شهید شاخص نیروهای مسلح برگزار می‌شود.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved