× اخبار حاوی برچسب :

فرهنگي

تعداد :3373
حمایت از هنرمندان موسیقی ضروری است

اصفهان- ایرنا - نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از هنرمندان موسیقی ضروری است زیرا بوسیله ابراز هنر می توان ارزش ها را با ماندگاری بیشتر در جامعه گسترش داد.

عضو انجمن طراحان گرافیک: آثار گرافیگی امروز به معنای واقعی گرافیک نیستند

بجنورد- ایرنا- عضو انجمن طراحان گرافیک ایران با تاکید بر آموزش مبانی گرافیک در کشور گفت: آثار گرافیکی هم اکنون به معنای واقعی گرافیک نیستند و به همین دلیل این رشته نیازمند نگاه نو است.

فردوسی مهمان خوان دهم تو هم بخوان

انزلی-ایرنا-دهمین گام پویش فرهنگی تو هم بخوان در شهر ساحلی انزلی به مناسبت بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان و ادبیات پارسی به شاهنامه خوانی اختصاص داشت.

روابط عمومی در تصمیمات راهبردی یاری گر مدیران است

بیرجند - ایرنا - سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: روابط عمومی می تواند با ترسیم شفاف خدمات سازمان از یک سو و شناسایی انتظارات مردم و نقاط ضعف عملکرد سازمان، در اخذ تصمیمات استراتژیک یاری گر مدیران باشد.

روابط عمومی باید اعتماد مردم را به عملکرد دستگاه جلب کند

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: روابط عمومی ها باید با ارائه اطلاعات درست، منطقی و به موقع در چارچوب منافع و مصالح ملی موجبات اعتماد و اطمینان مردم را به عملکرد سازمان، نهاد و دستگاه مربوطه جلب کنند و البته در بیان مطالب اغراق نکنند.

روابط عمومی ها نقش مهمی در حفظ امید و انگیزه جامعه دارند

کرج - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز گفت: روابط عمومی ها به عنوان متولیان گفت و گو بین مردم و مسئولان نقش مهمی در حفظ امید و انگیزه جامعه دارند.

بخشی از بافت تاریخی چالشتر تخریب شد

شهرکرد- ایرنا- سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: بخشی از بافت تاریخی چالشتر تخریب شده است.

بازارچه خیریه صنایع دستی آستارا دایر شد

آستارا - ایرنا - بازارچه خیریه و یک روزه صنایع دستی آستارا با تلاش هنرمندان آن و مشارکت سازمان مردم نهاد جمعه های مهربانی، جهت معرفی آثار و پیشینه هنری این شهرستان دایر شد.

رنگ هفته میراث فرهنگی بر برنامه های هنری مازندران

ساری - ایرنا - هنرمندان مازندرانی در نهمین هفته سال 1398 هم برنامه های مستقل فرهنگی هنری را اجرا می کنند و هم به مناسبت هفته میراث فرهنگی و روز جهانی موزه رویدادهایی را رقم زده اند.

پژوهشکده باقرالعلوم نقطه عطف فعالیت‌های فرهنگی باشد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: چشم‌های زیادی به پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام دوخته شده و این پژوهشکده باید نقطه عطف فعالیت‌های فرهنگی کشور باشد.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved