× اخبار حاوی برچسب :

كهگيلويه و بويراحمد

تعداد :83
باید از فرصت گردشگری برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد" چهارفصل" بهره برد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید از فرصت گردشگری برای توسعه این استان چهارفصل بهره برد.

یادواره ۹۷۶ شهید عشایری کهگیلویه و بویراحمد بهمن ماه برگزار می شود

فرمانده مقاومت بسیج عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اولین کنگره ۹۷۶ شهید عشایر این استان و گرامیداشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

با ارسال پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی فراسیدن 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

رمز ازدواج موفق داشتن مطالعه است

یاسوج- ایرنا- معاون قضایی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور ازدواج موفق باید قبل از هرگونه اقدامی مطالعه کرد تا زنان و مردان در کنار آگاهی از حق و حقوق، وظایف خود را نیز بدانند.

تیترهای 24 اردیبهشت ماه روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- روزنامه های منتشر شده روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه سال 1398 در کهگیلویه و بویراحمد تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده اند.

بازارچه صنایع دستی یاسوج ساماندهی می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازارچه صنایع دستی یاسوج در آینده نزدیک ساماندهی می شود و با تولید کنندگان صنایع دستی که قصد حضور فعال در بازارچه صنایع دستی این شهر را دارند قرارداد همکاری امضا خواهد ش...

مدیران سایتهای خبری ازمزایای مشوق های بیمه کارورزی بهره مند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران خبرگزاری ها و سایت های خبری مجوز دار در این استان می توانند از مزایای مشوق های بیمه ای طرح کارورزی برای موضوع بیمه خبرنگاران در قالب کارورز بهره مند شوند.

تیتر روزنامه ها؛ از قراردادهای موقت تا اهدای خون

یاسوج- ایرنا- تیتر نخست روزنامه های صبح امروز پنجشنبه 19 اردیبهشت ماه سال 1398 با عنوان «گفتمان های انقلابی را تقویت کنید»به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با جمعی از طلاب سراسر کشور پرداخته است.

خبرنگاران با 20 سال خدمت بازنشسته می شوند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با حمایت وزارت کار شغل خبرنگاری به عنوان مشاغل سخت و زیان آور قرار محسوب می شود که براساس آن خبرنگاران با 20 سال خدمت بازنشسته خواهند شد.

تیتر روزنامه ها: از ساعت کاری در ماه رمضان تا تسهیلات اشتعال

یاسوج- ایرنا- تیتر نخست روزنامه روزنما صبح امروز سه شنبه 17 اردیبهشت سال 1398 با عنوان« اشتغال، اولویت اصلی استان» به موضوع لزوم تقویت تولید و سرمایه گذاری در استان پرداخته است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved