× اخبار حاوی برچسب :

همه باهم علیه کرونا

تعداد :121
جلوه ایثار اجتماعی در دوره شیوع ویروس کرونا

نشست هماهنگی ستاد گرامی‌داشت سالروز ورود آزادگان به میهن و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس در زنجان به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

رسانه‌ها باید مردم را بترسانند!

یک روزنامه‌نگار پیشکسوت برخلاف نظر برخی از فعالان رسانه که معتقدند به منظور کاهش استرس جامعه، باید اخبار از انحصار کرونا خارج شود، بر این باور است که مردم باید بترسند و رسانه‌ها با انتشار تمام اخبار این پدیده می‌توانند به این جریان کمک کنند. 

ارائه خدمات الکترونیک عامل سلامتی ایثارگران است

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگرا ن استان مرکزی گفت:افزایش ارائه خدمات الکترونیکی به ایثارگران معزز آن‌هم در شرایط  کنونی با وجود ویروس کرونا تأثیر فراوانی بر سلامتی آن ها دارد.

حضور پررنگ طلاب، روحانیون و علماء اهل سنت کشور در پویش# من_ ماسک_ می‌زنم

گروه ارتباطات و امور استان‌های دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت استقبال کم نظیر طلاب، روحانیون و علماء اهل سنت کشور از پویش #من ماسک می‌زنم خبرداد.

تیرآرتِ مجازی از فردا آغاز می‌شود

آرت‌فر تیر که طبق روال هر ساله باید در تیر ماه برگزار می‌شد، به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا از فردا به صورت مجازی برگزار می‌شود و برگزاری حضوری آن در صورت بهبود شرایط به مهرماه موکول شده است.

نت های موسیقی بر خط حامل کرونا!

کرونا از اسفند تا امروز با ما دست به یقه شده و گویا قصد هم ندارد فعلا ترکمان کند. این ویروس با ورود به زندگی انسان‌ها خیلی چیزها را تغییر و در حقیقت ما را از زندگی حقیقی به سمت زندگی مجازی هُل داده است. دیگر چه بخواهیم و چه نخواهیم نمی‌توانیم مانند گ...

دورهمی‌های ادبی در روزهای کرونایی

در روزهایی که ویروس کرونا هم‌نشینی در نشست‌ها و جلسه‌های ادبی را به تعطیلی کشانده است، فضای مجازی که پیش‌تر و هنوز هم چندان برای عده‌ای از اهل ادب خوشایند نبوده و نیست، به برگزاری این برنامه‌ها رنگ و شکلی دیگر داده است.

موزه‌ها کارت عزا و عروسی توزیع می‌کنند؟

«به جای این‌که موزه‌ها مردم را به خانه‌نشینی و فاصله‌گذاری اجتماعی ترغیب کنند، ضد فاصله گذاری اجتماعی رفتار می‌کنند و با اعلامِ فعالیت‌هایشان گویا در حالِ پخش کارت دعوت برای حضور در مراسم عروسی یا عزا هستند.»

دیدار فرمانده سپاه فتح با خانواده یک شهید

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:در هر وضعیتی نباید از خانواده شهدا مخصوصا پدران و مادران شهدای عزیز که در ایام پیری به سر می برند، غافل ماند. در ایام شیوع ویروس کرونا به خانواده معظم شهدا بسته بهداشتی از طرف سپاه فتح استان ارائه شد.

ویدئو / روحانی: چه قرمز، چه سفید، عزاداری محرم باید برگزار شود

جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا، شنبه (۴ مرداد) به ریاست حسن روحانی برگزار شد. رئیس‌جمهور در بخشی از صحبت‌های خود در این جلسه با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اظهار کرد: همه‌جا باید عزاداری امام حسین (ع) برگزار شود؛ چه در شهر و چه در روستا؛ چ...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved