× اخبار حاوی برچسب :

گردشگري

تعداد :473
دو هفته قرنطینه در بریتانیا برای مسافران اسپانیا

بریتانیا در یک تصمیم ناگهانی اسپانیا را از فهرست «کشورهای بدون قرنطینه مسافران» حذف کرد و حالا مسافرانی که از اسپانیا به بریتانیا بازمی‌گردند باید در قرنطینه بمانند.

نمایندگان پشت به پشت فعالان گردشگری هستند

نمایندگان مردم استان یزد در نشست با فعالان گردشگری نسبت به حمایت از گردشگری اعلام آمادگی کردند و از بخش خصوصی خواستار پیگیری مسائل گردشگری در سند آمایش شدند.

توضیحاتی درباره سند مبهم گردشگری

سند راهبردی توسعه گردشگری در هیات وزیران درحالی مصوب شد که محتوا و جزئیات آن چندان شفاف نبود. صنعت گردشگری ایران که بیش از چهار دهه را بدون برنامه پشت سر گذاشته، اینک صاحب سندی شده که از آن تعبیر «نقشه راه» می شود، اما این سند چیست و چه مسیری را برای...

کنسرسیوم تورهای ورودی به چابهار می رود

کنسرسیوم تورهای ورودی به چابهار می رود تا شرایط این منطقه را برای جذب گردشگر بررسی کند.

ادامه ممنوعیت ورود گروه‌های خارجی به ایران

معاون گردشگری از تصمیم تازه ستاد ملی کرونا درباره محدودیت های سفر گردشگران خارجی به ایران خبر داد و اعلام کرد: با اوج گرفتن دوباره ویروس کرونا، این ستاد تصمیم گرفت ممنوعیت ورود گروه های خارجی را به ایران ادامه دهد، اما سفرهای ضروری، تجاری و کاری به ا...

تپه شهدا (چغا) به قطب گردشگری تبدیل شود

معاون سرمایه‌گذاری وزیر میراث فرهنگی و مدیرعامل کانون جهانگردی گفت: تپه شهدا (چغا) به قطب گردشگری تبدیل شود.

گردشگری یزد صدرنشین استان‌های کشور شد

معاونت گردشگری استان یزد براساس امتیازبندی عملکرد شاخص‌های تخصصی سال گذشته، با کسب ۸۵ امتیاز از مجموع ۱۰۰ امتیاز، رتبه اول کشور را به دست آورد.

تور ترکیه مجاز است؟

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی می‌گوید: وقتی شرکت‌های هواپیمایی بلیت استانبول را می‌فروشند، پس تبلیغ تور ترکیه غیرقانونی نیست اما مسافرانی که الان به ترکیه می‌روند، قصد تفریح در ساحل را ندارند، انگیزه‌های کاری و تجاری دارند.

روس ها را چطوری به ایران بیاوریم؟

ویزای گروهی ایران و روسیه قرار بود در سال ۲۰۱۸ لغو شود، اما هنوز خبری نشده است. یک عضو جامعه تورگردانان ایران معتقد است اگر ویزای گروهی دو کشور لغو شود، برنده آن ایران خواهد بود؛ چرا که روس های بیشتری به ایران سفر خواهند کرد.

«کد ملی شما واجد شرایط نیست!»

یک هفته از آغاز ثبت نام مشاغل فاقد بیمه در سامانه «کارا» برای دریافت تسهیلات حمایتی کرونا می گذرد اما هنوز جمع بزرگی از این مشاغل که شامل ۱۲ هزار راهنمای گردشگری، ۲ هزار فعال بومگردی و حدود ۳۰ هزار هنرمند صنایع دستی می شود، موفق نشده اند در سامانه وز...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved