× اخبار حاوی برچسب :

یادواره شهدا

تعداد :22
رونمایی از کتاب 'یادداشت های سعید' در همدان

همدان - ایرنا- همزمان با برگزاری یادواره شهید سردار 'سعید قهاری سعید' از کتاب یادداشت های این شهید والا مقام با عنوان 'یادداشت های سعید' با حضور معاون ستادکل نیروهای مسلح، نماینده ولی فقیه و استاندار همدان رونمایی شد.

یادواره 327 شهید نیروی انتظامی استان همدان برگزار می‌شود

مدیر روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان همدان از برگزاری یادواره 327 شهید نیروی انتظامی استان با حضور پیکر مطهر «عبدالرضا حیدری»، شهید تازه تفحص‌شده همدانی خبر داد.

دولت و مجلس برنامه‌های خوبی برای پیشرفت خوزستان دارند

دزفول - مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: دولت و مجلس در تعامل با یکدیگر، پیش‌بینی‌های خوبی برای خوزستان داشته‌اند تا این استان به استانی آباد و پیشرفته تبدیل شود.

آمریکا دست از دشمنی با ایران اسلامی برنداشته است

دامغان- مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نبرد ایران با استکبار ۴۰ سال است که به اوج خود رسیده و آمریکا دست از دشمنی با ایران اسلامی برنمی‌دارد.

یادواره شهدای زن استان خوزستان برگزار می‌شود

یادواره شهدای زن استان خوزستان در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور جمعی از خانواده شهدا در اهواز برگزار می‌شود.

آینده‌نگری و دوراندیشی از ویژگی‌های بارز شهدا است

قم - رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، آینده‌نگری و دوراندیشی را از ویژگی‌های بارز شهدا دانست و گفت: شهدا باطن اعمال را مشاهده می‌کنند و از باطن اعمال آگاهی دارند.

مردم و مسئولان با همدلی نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کنند

قم - رئیس ستاد اقامه نماز با تأکید بر اینکه مسئولان باید برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی چاره‌اندیشی کنند،‌ گفت: مردم و مسئولان با همدلی نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کنند.

حوزه علمیه همواره در کنار مردم است/ شهادت در عمق جان ما ریشه دارد

قم - مدیر حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه حوزه علمیه همواره در کنار مردم است، گفت: حوزه علمیه افتخار می‌کند هیچ‌گاه در تاریخ صف خود را از مستضعفان جدا نکرده است.

امروز بیش از هر زمان نیاز به روحیه‌ ایثار و امید داریم

سرپرست دانشگاه شیراز و رییس ستاد دومین یادواره‌ی سرداران و 385 شهید دانشجوی استان فارس گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند روحیه‌ی ایثار و امید در جامعه‌ هستیم.

برگزاری یادواره سرداران و 385 شهید دانشجوی فارس

دومین یادواره سرداران و 385 شهید دانشجوی استان فارس در شیراز با حضور خانواده‌های شهدا، دانشجویان، مسئولان اجرایی استان و مدیران دانشگاه‌های فارس و سردار وحیدی رییس دانشگاه عالی دفاع مقدس در شیراز برگزار شد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved